Hotel Aqua Sopot, Sopot
, Sopot

Dla Dzieci

Wybierz termin
04 gru 2020
05 gru 2020

Gwarancja najniższej ceny 

Dla dzieci

W Hotelu Aqua Sopot dbamy o wygodę każdego Gościa - bez względu na jego wiek! Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi dostarczyć do pokoju szereg udogodnień dla najmłodszych odwiedzających nasz obiekt. Wystarczy, że z odpowiednią informacją zgłosicie się Państwo na recepcję.

Posiłki

Wyjątkowe menu z bogatym wyborem potraw dla najmłodszych możecie Państwo znaleźć w Restauracji Aquarella. Przez cały rok nasi mali Goście mogą przy posiłkach zasiąść do "stoliczka małego artysty", a w sezonie letnim na Państwa dzieci czeka też dodatkowy, osobny bufet śniadaniowy!

Posiłki

Zabawa

Specjalnie dla Państwa pociech przygotowaliśmy wyjątkową Salę Zabaw. Znajdują się w niej najpotrzebniejsze akcesoria do spędzania wesołego czasu w towarzystwie mnóstwa zabawek i ciekawych książeczek (w niektórych terminach, przy dużych obłożeniach, hotel może przenieść kącik zabaw do lobby). Umożliwiamy też zabawę na świeżym powietrzu w przyhotelowym placu zabaw!

Zabawa

Wodna przygoda

Moc atrakcji czeka na najmłodszych Gości w pobliskim Aqua Parku. Tylko nasi Goście mogą korzystać z jego basenów z 20-procentowym rabatem!

Wodna przygoda
Zobacz na mapie

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij