W sercu Sopotu

Kameralny hotel

Witaj w Hotelu Aqua, którego architektura nawiązuje do stylu nadmorskiej willi. Idealne położenie przy głównym trakcie komunikacyjnym Trójmiasta, obok Aquaparku i zaledwie 250 m od piaszczystej plaży, stanowi idealne miejsce na wypoczynek o każej porze roku. Hotel dysponuje 50 komfortowymi pokojami, Restauracją śniadaniową Aquarella, która serwująca dania śniadaniowe wzbogacone o kaszubskie specjały. Bogato wyposażone 3 sale konferencyjne są idealną przestrzenią na rodzinne eventy oraz spotkania dla biznesu.

Sopot

Znakomite miejsce

Lokalizacja nieopodal plaży i rozległego parku sprawia, że Hotel Aqua Sopot Family & Friends jest idealnym miejscem na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno dla rodzin jak i dla gości biznesowych.

EVENTY

Idealne miejsce spotkań

Hotel Aqua doskonale sprawdza sie także na organizację uroczystości rodzinnych, kameralnych spotkań biznesowych oraz bankietów firmowych. Bliskość plaży i parku oraz hotelowy taras z widokiem na zieleń, pozwala na odpoczynek w każdej formie.

Aquapark

Wodna przygoda

Zaledwie tylko kilka kroków dzieli hotel od Aquaparku w Sopocie. To rodzinne centrum rozrywki jest idealnym miejscem dla dzieci oraz dorosłych o każdej porze roku.

Hotel przyjazny rodzinie

Dla najmłodszych

W Hotelu Aqua Sopot dbamy o wygodę każdego Gościa - bez względu na jego wiek! Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi dostarczyć do pokoju szereg udogodnień dla najmłodszych odwiedzających nasz obiekt. Wystarczy, że z odpowiednią informacją zgłosicie się Państwo na recepcję. W sezonie letnim na Państwa dzieci czeka dedykowany bufet śniadaniowy.

Dla dzieci

Zabawa

Specjalnie dla Państwa pociech przygotowaliśmy wyjątkową Salę Zabaw. Znajdują się w niej najpotrzebniejsze akcesoria do spędzania wesołego czasu w towarzystwie ulubionych zabawek i ciekawych książeczek (w niektórych terminach, przy dużych obłożeniach, hotel może przenieść kącik zabaw do lobby).

W cieple dni na dzieci czeka przyhotelowym placu zabaw.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie