Hotel Aqua Sopot Sopot
 • główne
 • główne
 • główne
 • Pokaż
  Schowaj

  Nasi Partnerzy

  Wieloletnie funkcjonowanie na rynku trójmiejskim pozwoliło nam nawiązać liczne kontakty z lokalnymi firmami. Dzięki nim możemy Państwu, jako naszym Gościom, zaproponować bardzo atrakcyjne rabaty na liczne atrakcje, które umilą Państwu czas spędzony w Sopocie. 

   
  AQUA PARK SOPOT

  20% rabat na wodne atrakcje 

  Aquapark Sopot oferuje szeroki wachlarz atrakcji wodnych. Zespół basenowy wyposażony w urządzenia do hydromasażu, kaskady wodne, fontanny, sztuczne fale i gejzer stanowi gwarancję wypoczynku i udanej zabawy. 


  U7 - CENTRUM BOWLINGOWE 

  15% rabat 

  Kluby U7, zlokalizowane w Gdyni i Gdańsku, oferują możliwość gry w bowling na profesjonalnych torach, wyposażonych w pełni skomputeryzowany system obsługi. Ponadto dysponują 9-stopowymi stołami do gry w bilard (odmiana Pool) oraz stanowiskami do gry w darts. 


  GOLF PARK GDYNIA 

  10% rabatu 

  Usytuowany w Gdyni Orłowo, 1,5 km od hotelu, blisko 200-metrowy Driving Range (strzelnica golfowa) oraz 2 symulatory gry w golfa sprawiają, iż sport ten, uznany jako elitarny i drogi, staje się popularny i modny dla osób w każdym wieku, przyjaciół i rodziny. 


  ZOLTAR – PODZIEMNY PAINTBALL 

  10% rabatu 

  Arena Zoltar to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w efektownej scenerii industrialnego wnętrza można poczuć klimat prawdziwej rywalizacji. Na 650 m2 labiryntu, drużyny wyposażone w autorski system broni, walczą o przerwanie. Wśród zasłon dymnych szturmują wroga, skradają się, by wreszcie poczuć smak zwycięstwa, Preferowane grupy minimum 6-osobowe. 


  SALON URODY LA-GRÂCE 

  10% rabat 

  Salon Urody „La-Grâce” oferuje profesjonalne zabiegi upiększające w stylowym, pełnym harmonii wnętrzu, otoczonym zielonym ogrodem. Specjaliści branży kosmetycznej pomogą Ci wydobyć wewnętrzny blask. 


  SENSUAL SPA – Sopocka Klinika Urody 

  10% rabat 

  Smak relaksu i luksusu w stylizowanych wnętrzach sopockiej kamienicy. Sensual Spa oferuje profesjonalne konsultacje i zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, medycyny estetycznej, pielęgnacji dłoni i stóp, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz analizy kolorystycznej wraz z doborem stroju i makijażu. Zabiegi oparte są na produktach francuskiej marki PAYOT, która bazując na wieloletnich doświadczeniach, stworzyła kosmetyki, które nie tylko gwarantują jakość, ale również dają widoczny efekt nawet już po pierwszym zabiegu. 


  KOLIBKI ADVENTURE PARK 

  10% rabatu 

  Ekstremalne zabawy terenowe, zabawy podnoszące adrenalinę w niezwykłym, największym Parku Przygód w Polsce. Wyjątkowa rozrywka dla osób lubiących mocne wrażenia! 

  www.adventurepark.pl
   
  PICK&ROLL BOWLING 

  20% rabatu 

  Jedyne w swoim rodzaju miejsce rozrywkowe w Sopocie! Posiada sześć profesjonalnych torów do gry w kręgle, stoły do gry w bilard, oraz bar